پیام تبریک رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان لنجان به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س)

سالروز ولادت فرخنده و باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، فخر زنان عالم، که به عنوان روز پاسداشت مقام شامخ مادر و روز زن نامیده شده است را به تمامی همکاران محترم به ویژه بانوان گرامی شاغل در اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان لنجان تهنیت عرض می‌کنم.
دخت بزرگوار پیامبر رحمت حضرت محمدمصطفی (ص) که به حق ام‌ابیها نام گرفته‌اند، الگویی تمام عیار، شایسته و کامل برای زن مسلمان در تمامی دوران هستند و بانوان ایرانی با پیروی از شخصیت معظم آن بانوی مکرمه ثابت کرده‌اند که الگوی کاملی را برای همه عرصه‌های زندگی خود انتخاب کرده‌اند.

 

 
در جامعه اسلامی، شغل مادری و همسرداری زن با اصالت و ارزشمند است و اساس خانواده بر پایه مهر زن استوار شده و این مهر، پیوند ناگسستنی میان اعضای خانواده ایجاد می‌کند.
جای بسی خرسندی است که بانوان ارزشمند همکار از نیروهای متخصص، متعهد و خدوم هستند و به یقین توفیقات کسب شده در این اداره، مرهون تلاش خستگی‌ناپذیر بانوان شریفی است که در تمامی عرصه‌ها دوش به دوش سایر همکاران خود برای تحقق اهداف متعالی این اداره فعالیت می‌کنند.
این روز فرخنده را به بانوان شاغل شادباش عرض نموده و توفیقات روزافزون را برای همه خادمان به نظام بخصوص همکاران زن شاغل در این اداره را مسئلت می‌کنم
.
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری


 
آخرین خبرها